0
971505392275

در تفاوت قیمت اسپات و فیوچرز بیت کوین نشانه ای از بازار خرسی دیده می شود

در تفاوت قیمت اسپات و فیوچرز بیت کوین نشانه ای از بازار خرسی دیده می شود:

تحلیلگران بازار رمزارز معاملات آتی بیت کوین بانک جی پی مورگان تفاوت قیمت بیت کوین در بازار اسپات و فیوچرز را به عنوان یک نشانه نزولی بالقوه برای بازار عنوان کرده اند.

در یادداشت روز پنجشنبه  تحلیلگران JPMorgan به رهبری استراتژیست بازار جهانی ، نیکلاس پانیگیرتزوگلو (Nikolaos Panigirtzoglou) در یادداشتی به مشتریان نوشتند ، که بازار بیت کوین به وضعیت وارونگی برگشته است ،  وضعیتی که قیمت اسپات بالاتر از قیمت فیوچرز است. تحلیلگران گفتند که اصلاح ماه گذشته در بازار ارزهای دیجیتال، معاملات آتی بیت کوین را برای اولین بار از سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) به عقب برگرداند.

به گفته استراتژیست ها ، به رغم جهش عمده در بازار طی دو روز گذشته ، عقب ماندگی معاملات آتی بیت کوین باید به عنوان یک علامت منفی برای قیمت بیت کوین در نظر گرفته شود . در حالی که بیت کوین روز پنجشنبه به ۳۷۵۰۰ دلار رسید ، تحلیلگران تأکید کردند که منحنی معاملات آتی بیت کوین نیز در بیشتر سال ۲۰۱۸(۱۳۹۷) عقب مانده بود ، سالی که بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۲۰،۰۰۰ دلار در اواخر ۲۰۱۷(۱۳۹۶) ، ۷۴٪ کاهش یافت:

“ما معتقدیم که وارونگی قیمت در هفته های اخیر یک سیگنال منفی و نشانگر بازار خرسی بوده است و یک سیگنال نزولی است که سال ۲۰۱۸(۱۳۹۷) را تکرار می کند. “
در آخرین تجزیه و تحلیل ، JPMorgan میانگین متحرک ۲۱ روزه معاملات آتی و اسپات بیت کوین را بررسی کرده اند . تحلیلگران “تحولی غیرمعمول و انعکاسی از میزان ضعف تقاضای بیت کوین از سوی سرمایه گذاران نهادی” را مشاهده کردند که معاملات قراردادهای آتی را در بورس کالای شیکاگو انجام می دهند.

تحلیلگران همچنین اشاره کردند که سهم ضعیف بیت کوین در کل ارزش بازار ارز دیجیتال یکی دیگر از روندهای نگران کننده است. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، تسلط بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال در اواخر ماه می(خرداد) به ۴۰٪ رسید ، کمترین سهم طی سه سال گذشته پس از افزایش بیش از ۷۰٪ در ژانویه امسال بود.

در زمان نگارش این مطلب ، سهم بیت کوین در کل سرمایه بازار ارز دیجیتال ۴۳٪ است که ۶۸۲ میلیارد دلار از کل ارزش بازار رمزنگاری ۱٫۶ تریلیون دلاری را تشکیل می دهد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آداک کوین نمی‌باشد.

منبع: cointelegraph

همچنین بخوانید:

تقاطع مرگ در نمودار قیمت بیت کوین؛ روند نزولی آغاز می‌شود؟

موتورهای جستجوگر چینی صرافی بایننس، هوبی و اوکی‌اکس را بلاک کردند

استخراج بیت کوین با استفاده از انرژی آتشفشان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم