0
971505392275

سوالات متداول

عامل هایی هستند که قیمت ، تغییر قیمت ، معاملات روزانه ، سرمایه گذاری در بازار و سایر داده های مربوط به ارز دیجیتال را نشان می دهند. برخی موارد وب سایتهایی که می توانید این داده ها را در زمان واقعی بدست آورید CoinMarketCap و نمای تجارت است.

ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و پول نقد بیت کوین را می توان برای پرداخت کالاها و خدمات بدون موانع از راه دور استفاده کرد. آنها همچنین غیر قابل استرداد هستند که مانع از پرداخت شارژ می شود ، همانطور که در مورد PayPal و سایر روش های مبادله مرکزی کنترل می شود. رمز ارز غیر متمرکز است و به همین ترتیب ، شما کنترل کاملی در نحوه دستیابی ، ذخیره و معامله با وجوه خود دارید.

هر روز از هر سال رمزارز توسط مردم شناخته می شود. آنها برای تبادل اطلاعات ایمن ساخته شده اند. در سال ۲۰۰۹ اولین رمزارز به نام بیت کوین ایجاد شد.

افراد زیادی  به آن ها  اعتماد دارند ، بی خطرند چون غیرمتمرکزند و این یعنی شفافیت و نحوه عملکرد سیستم است.تقریباً بیش از سه میلیون کاربر بیت کوین در حال حاضر در بازار حضور دارند ، اکثر آنها با ارز مذکور سرمایه گذاری می کنند. حتی اگر ریسک برای سرمایه گذاری این ارز وجود داشته باشد ، به دلیل نوسان آن ، حدود بیش از ۶۰۰۰ شرکت و سازمان وجود دارند که پرداخت های بیت کوین را می پذیرند.

یکی از دلایلی که باید رمزگذاری اعتبار را بی خطر بدانیم اینست که دارنده کیف پول یا خریدار به اطلاعات واقعی مانند شماره کارتهای اعتباری و غیره نیازی به اطلاعات واقعی ندارد. این تنها تضمین می کند که شما برای کسی شناخته نمی شوید. از سالها پیش بینی می شود ارز رمزپایه مانند بیت کوین به پلی به سوی پرداختهای امن تبدیل شود و گسترش بیشتری یابد.

زمان مناسب برای سرمایه گذاری کی است؟ بهترین راهبردی که بیشتر افراد موفق انجام دادند ، سرمایه گذاری مداوم در طول زمان بود ، این استراتژی تأثیر بسیار بالای قیمت های بی ثبات را به حداقل می رساند. به عنوان مثال ، شما می خواهید روی مونرو سرمایه گذاری کنید ، اما تصور نکنید که آیا این ارز در روزهای آینده رو به کاهش خواهد بود ، خرید هر هفته به جای خرید یکباره آنها راهی ایده آل است زیرا مسیر خود را خواهید دید. تغییرات در بازار ، و با استراتژی شانس بیشتری برای معامله خوب خواهید داشت. خلاصه اینکه ، سرمایه گذاری در زمان ایده آل است ، زیرا این امر به شما کمک می کند تا فراز و نشیب قیمت ها را بطور مؤثر تنظیم کنید.

صرافی های مجازی دارای سطح امنیتی هستند و برای مقابله با نقص های امنیتی ، مرتباً به روز می شوند. اما توصیه نمی شود که سکه های خود را روی آنها بگذارید زیرا آنها یکی از مستعدترین جاها برای حمله ها هستند. ارزهای رمزنگاری خود را در یک کیف پول آفلاین ذخیره کنید که امن ترین آنها محسوب می شوند.

قیمت بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای مجازی با تقاضا و عرضه آنها تعیین می شود. به عنوان مثال اتریوم به دلیل تقاضای زیاد سرمایه گذاران ICO در سال ۲۰۱۷ حدود ۳۰ درصد از کل بازار را کنترل می کرد. گذشته از تقاضای زیاد که روی قیمت ارزهای رمزنگاری تأثیر می گذارد ،  دارایی هایی  که دارای عرضه محدود هستند و هدف آنها بهبود ارزش آنها است، نیز موثر هستند

رمزارز در اصل یک رسانه مبادله ای مجازی است که برای اطمینان از معاملات خود و کنترل در ایجاد واحدهای سیستم از رمزارزی استفاده می کند.  این نرم افزار مبتنی بر یک نرم افزار منبع باز ، رمزارزی و شبکه است.

تتر یک ارز با قیمت ثابت است. به این نوع ارزها استیبل کوین می گویند. قیمت این نوع رمزارزها همواره برابر یک دلار می باشد. به منظور محافظت از سرمایه خود از نوسانات بازار می توان ازاین نوع رمزارزها استفاه نمود. به طور مثال زمانیکه بازار صعودی خواهد بود می توانید رمزارزهای موردنظرتان را بخرید و پس از طی یک روند صعودی زمانیکه بازار را نزولی میبینید ، می توانید رمزارزهای خودرا به تتر یا سایر استیبل کوین ها تبدیل کنید تا سرمایه شما به میزان مشخص تتر تبدیل شود و به نوعی سیو سود کرده باشید.
به رمزارزهای که تیم فنی و پشتوانه مناسبی ندارند و به نوعی تازه و نوپا هستند شت کوین می گویند. این نوع رمز ارزها ممکن است بعد از مدتی ازبین رفته و سرمایه سرمایه گذاران آن نیز نابود شود. شت کوین ها ممکن است مدتی سود خوبی نیز به سرمایه گذاران بدهد اما در نهایت به نتیجه ی خوبی برسند. ازهمین رو سرمایه گذاری در این حوزه چشم بسته و بدون اطلاع ممکن است باعث نابودی سرمایه شود

فعالیت در زمینه رمزارزها نیازمند داشتن آگاهی کامل دراین زمینه و شناخت بستر این نوع مارکت می باشد.

برای کسانیکه زمینه شغل اصلی آن ها بازار سرمایه مثل فارکس و یا رمزارزها نباشد بهترین راه هولد ( هودل ) است.

برای نوسان گیری نیازمند آگاهی کامل و شناخت تکنیکالی بازار داریم.

 

 

سرمایه گذاری دراین بازار با مبلغ قرضی و یا مبلغ حاصل از فرش ماشین و منزل اصلا کار درستی نیست. این بازار قرار نیست ضمانتی بابت چند برابر شدن سرمایه شما در یک ، دو و یا چندین ماه بدهد. اصلا بااین تصور وارد این بازار نشوید که سرمایه ای که قراره بگذاریم در چندماه ده برابر شود. سرمایه ای را وارد این بازار کنید که سرمایه ضروری شما نباشد. به طور مثال اگر ۲۰ میلیون دارید که برای زندگی خود به آن نیازی ندارید و به آن چشم ندارید ، ۲۰ تا ۵۰ درصد آن را می توانید وارد این بازار کنید.
× خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم